Lote 160

Lote de dos libros:

Lote de dos libros:
I: "Sanctissimi Domini nostri Benedicti Papae XIV de synodo dicesana ... Tomus primus" Ferrariae, Mansré, 1775. 4º mayor. XXVIII+540p. Piel, tejuelos, nervios, cortes tintados, guardas al agua.
II: BARTOLOMÉ BRAVO / VALERIANO REQUEJO "Thesaurus hispano-latinus utriusque linguae verbis, et phrasibus" Matriti, 1819. 4º. 502p. Faltas.
Medidas: 24,5 x 18,5 y 21 x 15 cm.

Precio 50 €