Lote 174

JUAN GUTIÉRREZ

(1535 / 1618)

"D. Ioannis Gutierrez almae ecclesiae Civitatensis canonici doctoralis Repititiones sex & quatuordecim iuris allegationes"

Salmanticae, Didacus Cusius, 1592. Folio. 432p (incompleto). Encuadernación posterior en holandesa media piel/pergamino, tejuelo.
Medidas: 28 x 20,5 cm.

Precio 800 €