Lote 111

"Constitutionum Sanctissimorum Patrum Summorumque Pontificu

"Constitutionum Sanctissimorum Patrum Summorumque Pontificum, F.R. Pii Quarti & Pii Quinti cum Regula Cancellariae, & Bulla quae legi solet in coena Domini, Liber vnus"
Olyssipone, Antonium Riberium, 1575. 4º menor. 4h.+438p. Encuadernación posterior en holandesa media piel, tejuelo. Restos de humedad y faltas.
Medidas: 19,5 x 13,5 cm.

Precio 100 €